o Takiptalebi.com’un diğer programlardan farkı nedir?

Herşeyden önce www.takiptalebi.com internet üzerinde çalışan ilk icra programıdır. Ofisinize bağımlı olmadan dilediğiniz yerden takiplerinizi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda ofis çalışanlarınızın hazırlamış olduğu takipleri de ofiste değilken sisteme girip kullanabilirsiniz.

Sistem internet üzerinden çalışıp kendi kendine güncelleme ve yedekleme yaptığı için program yükleme, veri kaybetme, güncelleme, bilgisayar virüsü vb sıkıntılarla karşılaşmazsınız.

Birden fazla takip talebini tek bir dosya olarak kaydedebilir ve bu özellik sayesinde hazırlamış olduğunuz icra takip taleplerinizin aynı icra dairesinde işleme konulmasını sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz açmış olduğunuz her takibi sistem üzerinden kendi e-posta adresinize tek tuş ile gönderebilirsiniz.

Gelişmiş ajandası sayesinde sistemi aynı zamanda bir sanal ofis olarak da kullanabilir, randevularınızı, önemli günlerinizi kaydedebilir, çalışanlarınıza not bırakıp görevler verebilirsiniz.

o Programınız eğitim gerektirir mi?

Sistemi kullanabilmek için temel seviyede bilgisayar ve internet bilgisi yeterlidir. Sistemimize internet üzerinden yardım almadan üye olabildiyseniz, e-posta kullanabiliyor ve internette dosya ekleyip dosya indirebiliyorsanız, sistemi kullanabilirsiniz demektir.

o Sisteminizle hangi dosyaları oluşturabilirim?

www.takiptalebi.com u kullanarak icra takip taleplerinizi ve buna bağlı ödeme ve icra emirlerini oluşturabilirsiniz.

Uyap E-Takip ( XML), Örnek No 1 (48), Örnek No 2 (54), Örnek No 3 (55), Örnek No 4-5 (53), Örnek No 6 (151), Örnek No 7 (49), Örnek No 8 (50), Örnek No 9 (152), Örnek No 10 (163), Örnek No 11 (153), Örnek No 12 (52), Örnek No 13 (51), Örnek No 14 (56), Örnek No 44 (201), Tebliğ Mazbatalı Zarf, Faiz hesabı tablosu, Harç hesabı, Kapak hesabı.

o Ofisimde SSK lı olarak çalışmakta olan avukatlar için de üyelik almam gerekiyor mu?

Hayır. Ofisinizde SSK lı olarak çalışan avukatları limit sınırlaması olmaksızın sisteme kendiniz ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için üye numaranız ve şifreniz ile sisteme girip kullanıcılar bölümünden SSK lı avukat ekle linkini tıklayıp adımları takip etmeniz yeterlidir.

o Güncellemeleri nasıl yapacağız?

Sistem kendini otomatik olarak güncellemektedir. Sizin bu konuda yapmanız gereken bir şey yoktur. Güncellemeler tamamen ücretsizdir.

o Benim haricimde başka serbest avukat arkadaşlarım benim kullanıcı numaram ve şifremle sisteme girip kendileri için talep oluşturabilirler mi?

Hayır. 1 üyelik için sisteme sadece 1 adet asıl avukat tanımlanabilir. Kendi hesabınızdan tanımlayabileceğiniz avukatlar ancak sizin ofisinizde çalışan SSK lı avukatlar olabilirler.

o Bilgisayarıma bir program yüklemem gerekiyor mu?

Hayır. Program internet üzerinde çalışmaktadır. Bilgisayarınıza yüklemeniz gereken herhangi bir program yoktur.

o Bilgisayar yazılım ve donanımımızın nasıl olması gerekir?

İnternete bağlanabilen bir bilgisayar yeterlidir.

o Sisteminiz hangi browser ( internet tarayıcısı) ları destekliyor?

İnternet Explorer 6.0 ve üzeri, Firefox, Google Chrome, Safari.

o Hazırlayabileceğim takip sayısında herhangi bir sınırlama var mı?

Hayır. Üye olduğunuz sürece dilediğiniz sayıda takip hazırlayabilirsiniz.

o Yabancı para birimleriyle de takip hazırlayabilir miyim?

Tüm para birimleriyle takip hazırlayabilirsiniz ( Sistemde 150 adet para birimi mevcuttur).

o Sisteminizde Tezkere - Dilekçe örnekleri mevcut mu?

Sistemimizde 60 adetin üzerinde sık kullanılan tezkere ve dilekçe örneği mevcuttur. Bu sayı kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda değerlendirilip güngeçtikçe de artmaktadır.

o Dosyalarımı başkaları görebilir mi?

Hayır. Size ait olan dosyaları ancak siz ve sizin sisteme eklemiş olduğunuz SSK lı avukatlarınız görebilirler. Sistemimizi e-posta hesabınıza benzetebilirsiniz. Nasıl birbaşkası sizin şifrenizi bilmediği sürece e-postalarınıza ulaşamazsa, bizim sistemimizde de dosyalarınıza ulaşamaz.

o Sisteminizin güncellemeler veya olası problem giderme durumlarında kapalı olma olasılığı var mıdır?

www.takiptalebi.com %98 açık kalma oranına (süreklilik) sahiptir. Güncellemeler mümkün olduğunca gece (01.00 – 02.00 saatleri arasında) yapılmaktadır.

 

 takiptalebi.com © Ana Sayfa | Erişim